🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Bradfordsville Premium Rug - Clearance
| Collection: | Bradfordsville |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Taupe, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
| Fringe Length: | 0.5" |
Select Title
From $89.00
Bradfordsville Premium Rug - Clearance—
$89.00
More Images








Bradfordsville Premium Rug - Clearance
| Collection: | Bradfordsville |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Taupe, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
| Fringe Length: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bradfordsville |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Taupe, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
| Fringe Length: | 0.5" |























