🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Brac Area Rug
| Collection: | Brac |
|---|---|
| Colors: | Beige, Medium Brown, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 4" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Brac Area Rug—
$49.00
$14.70More Images






Brac Area Rug
| Collection: | Brac |
|---|---|
| Colors: | Beige, Medium Brown, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Brac |
|---|---|
| Colors: | Beige, Medium Brown, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.4" |
| Fringe Length: | 4" |























