🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Boyceville Area Rug - Clearance
| Collection: | Boyceville |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Boyceville Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images




Boyceville Area Rug - Clearance
| Collection: | Boyceville |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Boyceville |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |























