🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Bosworth Area Carpet - Clearance
| Collection: | Bosworth |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Beige, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 90% Wool, 10% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |
Select Title
From $26.70
Original: $89.00
-70%Bosworth Area Carpet - Clearance—
$89.00
$26.70More Images

Bosworth Area Carpet - Clearance
| Collection: | Bosworth |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Beige, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 90% Wool, 10% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bosworth |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Beige, Dark Brown, Medium Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 90% Wool, 10% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |























