🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Boroondara Area Rug - Clearance
| Collection: | Boroondara |
|---|---|
| Colors: | Cream, Dark Brown, Dusty Pink, Tan, Rust, Navy |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.17" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.45" |
Select Title
From $26.70
Original: $89.00
-70%Boroondara Area Rug - Clearance—
$89.00
$26.70More Images








Boroondara Area Rug - Clearance
| Collection: | Boroondara |
|---|---|
| Colors: | Cream, Dark Brown, Dusty Pink, Tan, Rust, Navy |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.17" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.45" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Boroondara |
|---|---|
| Colors: | Cream, Dark Brown, Dusty Pink, Tan, Rust, Navy |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.17" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.45" |























