🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Bordered Solid Beige Cream Wool Rug
| Collection: | Ronkonkoma |
|---|---|
| Colors: | Cream, Beige |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
Select Title
From $32.70
Original: $109.00
-70%Bordered Solid Beige Cream Wool Rug—
$109.00
$32.70More Images















Bordered Solid Beige Cream Wool Rug
| Collection: | Ronkonkoma |
|---|---|
| Colors: | Cream, Beige |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ronkonkoma |
|---|---|
| Colors: | Cream, Beige |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |























