🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Boosbeck Carpet - Clearance
| Collection: | Boosbeck |
|---|---|
| Colors: | Navy, Blush Pink, Charcoal, Gray, Tan, Sage |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 80% Wool, 20% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Boosbeck Carpet - Clearance—
$39.00
$11.70More Images






Boosbeck Carpet - Clearance
| Collection: | Boosbeck |
|---|---|
| Colors: | Navy, Blush Pink, Charcoal, Gray, Tan, Sage |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 80% Wool, 20% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Boosbeck |
|---|---|
| Colors: | Navy, Blush Pink, Charcoal, Gray, Tan, Sage |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 80% Wool, 20% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |























