🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Bonogin Area Rug - Clearance
| Collection: | Bonogin |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Olive, Tan |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 75% Viscose, 25% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $69.00
Bonogin Area Rug - Clearance—
$69.00
More Images









Bonogin Area Rug - Clearance
| Collection: | Bonogin |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Olive, Tan |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 75% Viscose, 25% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bonogin |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Olive, Tan |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 75% Viscose, 25% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























