🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Bonita Area Carpet - Clearance
| Collection: | Bonita |
|---|---|
| Colors: | Denim, Ivory, Blue |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Bonita Area Carpet - Clearance—
$59.00
$17.70More Images





Bonita Area Carpet - Clearance
| Collection: | Bonita |
|---|---|
| Colors: | Denim, Ivory, Blue |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bonita |
|---|---|
| Colors: | Denim, Ivory, Blue |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |























