🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Bongaree Gray Striped Outdoor Carpet - Clearance
| Collection: | Clackmannanshire |
|---|---|
| Colors: | Cream, Medium Gray, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |
Select Title
From $49.00
Bongaree Gray Striped Outdoor Carpet - Clearance—
$49.00
More Images









Bongaree Gray Striped Outdoor Carpet - Clearance
| Collection: | Clackmannanshire |
|---|---|
| Colors: | Cream, Medium Gray, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Clackmannanshire |
|---|---|
| Colors: | Cream, Medium Gray, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |























