🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Bongaree Black&Gray Striped Flatweave Carpet - Clearance
| Collection: | Constableville |
|---|---|
| Colors: | White, Medium Gray, Black, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Bongaree Black&Gray Striped Flatweave Carpet - Clearance—
$39.00
$11.70More Images












Bongaree Black&Gray Striped Flatweave Carpet - Clearance
| Collection: | Constableville |
|---|---|
| Colors: | White, Medium Gray, Black, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Constableville |
|---|---|
| Colors: | White, Medium Gray, Black, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |























