🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Boncarbo Area Rug - Promo
| Collection: | Boncarbo |
|---|---|
| Colors: | Cream, Dark Red |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.8" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Boncarbo Area Rug - Promo—
$39.00
$11.70More Images










Boncarbo Area Rug - Promo
| Collection: | Boncarbo |
|---|---|
| Colors: | Cream, Dark Red |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.8" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Boncarbo |
|---|---|
| Colors: | Cream, Dark Red |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.8" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |























