🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Bolinger Wool Area Rug
| Collection: | Bolinger |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 65% Wool / 35% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Bohemian/Global |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Bolinger Wool Area Rug—
$99.00
$29.70More Images






Bolinger Wool Area Rug
| Collection: | Bolinger |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 65% Wool / 35% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Bohemian/Global |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bolinger |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 65% Wool / 35% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Bohemian/Global |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























