🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Bodrum Lite Colorful Rug - Promo
| Collection: | New Bodrum |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Blue, Burgundy, Burnt Orange, Off White, Red, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Bodrum Lite Colorful Rug - Promo—
$49.00
$14.70More Images






Bodrum Lite Colorful Rug - Promo
| Collection: | New Bodrum |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Blue, Burgundy, Burnt Orange, Off White, Red, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | New Bodrum |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Blue, Burgundy, Burnt Orange, Off White, Red, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























