🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Bodhi Textured Saxony Rug with Fringes - Clearance
| Collection: | Bodhi |
|---|---|
| Colors: | White, Denim, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |
| Fringe Length: | 4.3" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Bodhi Textured Saxony Rug with Fringes - Clearance—
$79.00
$23.70More Images







Bodhi Textured Saxony Rug with Fringes - Clearance
| Collection: | Bodhi |
|---|---|
| Colors: | White, Denim, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |
| Fringe Length: | 4.3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bodhi |
|---|---|
| Colors: | White, Denim, Teal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |
| Fringe Length: | 4.3" |























