🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Bock Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Bock |
|---|---|
| Colors: | Silver Gray, Translucent, Metallic Nickel |
| Material: | Fixture: Glass, Iron |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Metallic - Silver |
| Hanging Method: | Chain |
| Cord Length: | 12' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
$56.70
Original: $189.00
-70%Bock Ceiling Light - Clearance—
$189.00
$56.70More Images


Bock Ceiling Light - Clearance
| Collection: | Bock |
|---|---|
| Colors: | Silver Gray, Translucent, Metallic Nickel |
| Material: | Fixture: Glass, Iron |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Metallic - Silver |
| Hanging Method: | Chain |
| Cord Length: | 12' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bock |
|---|---|
| Colors: | Silver Gray, Translucent, Metallic Nickel |
| Material: | Fixture: Glass, Iron |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Lighting Type: | Pendant |
| Base Color: | Metallic - Silver |
| Hanging Method: | Chain |
| Cord Length: | 12' |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |























