🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Blue Hanwood Wool Blend Braided Area Rug - Clearance
| Collection: | Hanwood |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Taupe, Blue, Navy, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 80% Wool, 20% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Blue Hanwood Wool Blend Braided Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images








Blue Hanwood Wool Blend Braided Area Rug - Clearance
| Collection: | Hanwood |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Taupe, Blue, Navy, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 80% Wool, 20% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hanwood |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Taupe, Blue, Navy, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 80% Wool, 20% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |























