🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Blue Elsu Area Rug
| Collection: | Ocracoke |
|---|---|
| Colors: | Sage, Tan, Teal |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |
Select Title
From $32.70
Original: $109.00
-70%Blue Elsu Area Rug—
$109.00
$32.70More Images











Blue Elsu Area Rug
| Collection: | Ocracoke |
|---|---|
| Colors: | Sage, Tan, Teal |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ocracoke |
|---|---|
| Colors: | Sage, Tan, Teal |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |























