🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Blue Derya Area Rug - Clearance
| Collection: | Derya |
|---|---|
| Colors: | White, Charcoal, Black |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
Select Title
From $39.00
Blue Derya Area Rug - Clearance—
$39.00
More Images







Blue Derya Area Rug - Clearance
| Collection: | Derya |
|---|---|
| Colors: | White, Charcoal, Black |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Derya |
|---|---|
| Colors: | White, Charcoal, Black |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |























