🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Blue Braided Faux Jute Rug
| Collection: | Carbrook |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal, Denim |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Blue Braided Faux Jute Rug—
$69.00
$20.70More Images















Blue Braided Faux Jute Rug
| Collection: | Carbrook |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal, Denim |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Carbrook |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal, Denim |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.5" |























