🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Blue Bogwalk Wool Blend Braided Tassel Area Rug - Clearance
| Collection: | Bogwalk |
|---|---|
| Colors: | Blue, Cream, Light Brown, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Wool, 30% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.62" |
| Fringe Length: | 4" |
Select Title
From $49.00
Blue Bogwalk Wool Blend Braided Tassel Area Rug - Clearance—
$49.00
More Images










Blue Bogwalk Wool Blend Braided Tassel Area Rug - Clearance
| Collection: | Bogwalk |
|---|---|
| Colors: | Blue, Cream, Light Brown, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Wool, 30% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.62" |
| Fringe Length: | 4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bogwalk |
|---|---|
| Colors: | Blue, Cream, Light Brown, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 70% Wool, 30% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.62" |
| Fringe Length: | 4" |























