🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Blackmoor Aztec Area Rug
| About: | Bring a refined, inviting layer to your space with this rug. This piece is crafted from Polypropylene using machine woven construction available in Blue Multi with aztec pattern, southwestern style Made in Turkey. |
|---|---|
| Collection: | Blackmoorfoot |
| Colors: | Blue, Yellow, Pink, Light Blue, Light Sage, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Blackmoor Aztec Area Rug—
$69.00
$20.70More Images













Blackmoor Aztec Area Rug
| About: | Bring a refined, inviting layer to your space with this rug. This piece is crafted from Polypropylene using machine woven construction available in Blue Multi with aztec pattern, southwestern style Made in Turkey. |
|---|---|
| Collection: | Blackmoorfoot |
| Colors: | Blue, Yellow, Pink, Light Blue, Light Sage, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| About: | Bring a refined, inviting layer to your space with this rug. This piece is crafted from Polypropylene using machine woven construction available in Blue Multi with aztec pattern, southwestern style Made in Turkey. |
|---|---|
| Collection: | Blackmoorfoot |
| Colors: | Blue, Yellow, Pink, Light Blue, Light Sage, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |























