🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Black&Gold Premium Wool Rug - Clearance
| Collection: | Claysburg |
|---|---|
| Colors: | Black, Mustard, Olive, Dark Brown, Burnt Orange |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $59.70
Original: $199.00
-70%Black&Gold Premium Wool Rug - Clearance—
$199.00
$59.70More Images








Black&Gold Premium Wool Rug - Clearance
| Collection: | Claysburg |
|---|---|
| Colors: | Black, Mustard, Olive, Dark Brown, Burnt Orange |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Claysburg |
|---|---|
| Colors: | Black, Mustard, Olive, Dark Brown, Burnt Orange |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |























