🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Bixby Area Rug - Clearance
| Collection: | Bixby |
|---|---|
| Colors: | Black, Light Gray, Green, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $119.00
Bixby Area Rug - Clearance—
$119.00
More Images



Bixby Area Rug - Clearance
| Collection: | Bixby |
|---|---|
| Colors: | Black, Light Gray, Green, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bixby |
|---|---|
| Colors: | Black, Light Gray, Green, Medium Gray, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























