🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Bishopton Blue/Yellow Patchwork Viscose Rug - Clearance
| Collection: | Bishopton |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Dark Brown, Mustard, Denim, Gray, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Viscose, 40% Polyester, 10% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Bishopton Blue/Yellow Patchwork Viscose Rug - Clearance—
$69.00
$20.70More Images







Bishopton Blue/Yellow Patchwork Viscose Rug - Clearance
| Collection: | Bishopton |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Dark Brown, Mustard, Denim, Gray, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Viscose, 40% Polyester, 10% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bishopton |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Dark Brown, Mustard, Denim, Gray, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Viscose, 40% Polyester, 10% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |























