🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Birger Beige Area Rug
| Collection: | Birger |
|---|---|
| Colors: | Beige, Sandstone, Taupe |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Birger Beige Area Rug—
$79.00
$23.70More Images





Birger Beige Area Rug
| Collection: | Birger |
|---|---|
| Colors: | Beige, Sandstone, Taupe |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Birger |
|---|---|
| Colors: | Beige, Sandstone, Taupe |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |























