🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Birdwood Cream & Brown Area Rug
| Collection: | Birdwoody |
|---|---|
| Colors: | Beige, Cream, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary,Farmhouse |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 3.94" |
Select Title
From $49.00
Birdwood Cream & Brown Area Rug—
$49.00
More Images







Birdwood Cream & Brown Area Rug
| Collection: | Birdwoody |
|---|---|
| Colors: | Beige, Cream, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary,Farmhouse |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 3.94" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Birdwoody |
|---|---|
| Colors: | Beige, Cream, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary,Farmhouse |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 3.94" |























