🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Bilsdale Area Rug
| Collection: | Bilsdale |
|---|---|
| Colors: | Cream, Sage, Blue, Green, Peach, Burnt Orange |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Bilsdale Area Rug—
$69.00
$20.70More Images










Bilsdale Area Rug
| Collection: | Bilsdale |
|---|---|
| Colors: | Cream, Sage, Blue, Green, Peach, Burnt Orange |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.47" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bilsdale |
|---|---|
| Colors: | Cream, Sage, Blue, Green, Peach, Burnt Orange |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.47" |























