🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Billings Area Rug - Clearance
| Collection: | Billings |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Cream, Gold, Light Blue, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $32.70
Original: $109.00
-70%Billings Area Rug - Clearance—
$109.00
$32.70More Images












Billings Area Rug - Clearance
| Collection: | Billings |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Cream, Gold, Light Blue, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Billings |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Cream, Gold, Light Blue, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























