🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Billingham Area Carpet - Clearance
| Collection: | Billingham |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $35.70
Original: $119.00
-70%Billingham Area Carpet - Clearance—
$119.00
$35.70More Images


Billingham Area Carpet - Clearance
| Collection: | Billingham |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Billingham |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |























