🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Billerica Area Carpet - Clearance
| Collection: | Billerica |
|---|---|
| Colors: | Beige, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.15" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Billerica Area Carpet - Clearance—
$69.00
$20.70More Images





Billerica Area Carpet - Clearance
| Collection: | Billerica |
|---|---|
| Colors: | Beige, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.15" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Billerica |
|---|---|
| Colors: | Beige, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.15" |























