🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Bidwill Area Rug - Clearance
| Collection: | Bidwill |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Black, Charcoal, Off White, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Bidwill Area Rug - Clearance—
$99.00
$29.70More Images







Bidwill Area Rug - Clearance
| Collection: | Bidwill |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Black, Charcoal, Off White, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bidwill |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Black, Charcoal, Off White, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |























