🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Bickleton Area Rug - Clearance
| Collection: | Bickleton |
|---|---|
| Colors: | Blue, Light Blue, Beige, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Chenille-Polyester, 50% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $11.70
Original: $39.00
-70%Bickleton Area Rug - Clearance—
$39.00
$11.70More Images









Bickleton Area Rug - Clearance
| Collection: | Bickleton |
|---|---|
| Colors: | Blue, Light Blue, Beige, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Chenille-Polyester, 50% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bickleton |
|---|---|
| Colors: | Blue, Light Blue, Beige, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Chenille-Polyester, 50% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























