🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Biana Faux Jute Rug
| Collection: | Biana |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Dark Brown, Camel, Medium Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Biana Faux Jute Rug—
$49.00
$14.70More Images









Biana Faux Jute Rug
| Collection: | Biana |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Dark Brown, Camel, Medium Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Biana |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Dark Brown, Camel, Medium Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
| Fringe Length: | 1" |























