🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Bewbush Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Bewbush |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $39.00
Bewbush Washable Area Rug - Clearance—
$39.00
More Images









Bewbush Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Bewbush |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bewbush |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.5" |























