🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Bethan Washable Area Rug
| Collection: | Bethan |
|---|---|
| Colors: | Beige, Navy, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.05" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.17" |
Select Title
From $69.00
Bethan Washable Area Rug—
$69.00
More Images








Bethan Washable Area Rug
| Collection: | Bethan |
|---|---|
| Colors: | Beige, Navy, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.05" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.17" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bethan |
|---|---|
| Colors: | Beige, Navy, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.05" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.17" |























