🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Beril Area Rug
| Collection: | Beril |
|---|---|
| Colors: | Tan, Charcoal, White, Camel, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Beril Area Rug—
$49.00
$14.70More Images





Beril Area Rug
| Collection: | Beril |
|---|---|
| Colors: | Tan, Charcoal, White, Camel, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Beril |
|---|---|
| Colors: | Tan, Charcoal, White, Camel, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |























