🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Bente Shag Area Rug
| Collection: | Bente |
|---|---|
| Colors: | Black, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.05" |
Select Title
From $26.70
Original: $89.00
-70%Bente Shag Area Rug—
$89.00
$26.70More Images






Bente Shag Area Rug
| Collection: | Bente |
|---|---|
| Colors: | Black, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.05" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bente |
|---|---|
| Colors: | Black, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.05" |























