🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Belspring Carpet - Clearance
| Collection: | Belspring |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Medium Gray, Dark Brown, Black |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $23.70
Original: $79.00
-70%Belspring Carpet - Clearance—
$79.00
$23.70More Images




Belspring Carpet - Clearance
| Collection: | Belspring |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Medium Gray, Dark Brown, Black |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Belspring |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Medium Gray, Dark Brown, Black |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























