🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Belita Cream Luxe Shag Area Rug
| Collection: | Belita |
|---|---|
| Colors: | Cream, Ivory, Olive, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.02" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Belita Cream Luxe Shag Area Rug—
$69.00
$20.70More Images








Belita Cream Luxe Shag Area Rug
| Collection: | Belita |
|---|---|
| Colors: | Cream, Ivory, Olive, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.02" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Belita |
|---|---|
| Colors: | Cream, Ivory, Olive, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.02" |























