🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Belfry 9x12 Colorful Rug - Clearance
| Collection: | Belfry |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black, Light Blue, Pink, Tan, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Belfry 9x12 Colorful Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images







Belfry 9x12 Colorful Rug - Clearance
| Collection: | Belfry |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black, Light Blue, Pink, Tan, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Belfry |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black, Light Blue, Pink, Tan, Dark Red |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 90% Polypropylene, 10% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























