🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Belfield Area Rug - Clearance
| Collection: | Belfield |
|---|---|
| Colors: | Camel, Medium Gray, Taupe, Light Purple, Tan |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.27" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $29.70
Original: $99.00
-70%Belfield Area Rug - Clearance—
$99.00
$29.70More Images









Belfield Area Rug - Clearance
| Collection: | Belfield |
|---|---|
| Colors: | Camel, Medium Gray, Taupe, Light Purple, Tan |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.27" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Belfield |
|---|---|
| Colors: | Camel, Medium Gray, Taupe, Light Purple, Tan |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.27" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























