🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Beitbridge Navy Table Lamp
| Collection: | Beitbridge |
|---|---|
| Colors: | Navy, White, Translucent |
| Material: | Body: Ceramic / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White, Bright Blue |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
$23.70
Original: $79.00
-70%Beitbridge Navy Table Lamp—
$79.00
$23.70More Images






Beitbridge Navy Table Lamp
| Collection: | Beitbridge |
|---|---|
| Colors: | Navy, White, Translucent |
| Material: | Body: Ceramic / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White, Bright Blue |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Beitbridge |
|---|---|
| Colors: | Navy, White, Translucent |
| Material: | Body: Ceramic / Shade (Outside): Linen / Shade (Inside): Polyester |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | China |
| Lighting Type: | Accent Table Lighting |
| Shade Material: | Linen, Polyester |
| Shade Color: | White, Bright Blue |
| Cord Length: | 6' |
| Switch Type: | On/Off |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Socket Type: | E-26 |
| Bulb Wattage: | 60W |























