🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Beige Liversedge Leopard Print Area Rug
| Collection: | Liversedge |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Light Gray, Ivory, White, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $53.70
Original: $179.00
-70%Beige Liversedge Leopard Print Area Rug—
$179.00
$53.70More Images










Beige Liversedge Leopard Print Area Rug
| Collection: | Liversedge |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Light Gray, Ivory, White, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Liversedge |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Light Gray, Ivory, White, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |























