🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Beebe Luxe Machine Area Rug - Clearance
| Collection: | Beebe |
|---|---|
| Colors: | White, Ivory, Black, Gray, Dark Red, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polyester, 30% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Polypropylene |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $14.70
Original: $49.00
-70%Beebe Luxe Machine Area Rug - Clearance—
$49.00
$14.70More Images









Beebe Luxe Machine Area Rug - Clearance
| Collection: | Beebe |
|---|---|
| Colors: | White, Ivory, Black, Gray, Dark Red, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polyester, 30% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Polypropylene |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Beebe |
|---|---|
| Colors: | White, Ivory, Black, Gray, Dark Red, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polyester, 30% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Polypropylene |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























