🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Beatus Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Beatus |
|---|---|
| Colors: | Beige, Light Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.1" |
| Styles: | Geometric |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.27" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Beatus Washable Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images












Beatus Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Beatus |
|---|---|
| Colors: | Beige, Light Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.1" |
| Styles: | Geometric |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.27" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Beatus |
|---|---|
| Colors: | Beige, Light Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.1" |
| Styles: | Geometric |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.27" |























