🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Beatrice Area Rug - Clearance
| Collection: | Beatrice |
|---|---|
| Colors: | Beige, Gray, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 65% Jute, 20% Wool, 15% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $17.70
Original: $59.00
-70%Beatrice Area Rug - Clearance—
$59.00
$17.70More Images




Beatrice Area Rug - Clearance
| Collection: | Beatrice |
|---|---|
| Colors: | Beige, Gray, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 65% Jute, 20% Wool, 15% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Beatrice |
|---|---|
| Colors: | Beige, Gray, Off - White |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 65% Jute, 20% Wool, 15% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |























