🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Bearsdale Abstract Thick Rug
| Collection: | Bearsdale |
|---|---|
| Colors: | White, Beige, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 91% Polypropylene, 9% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.54" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Select Title
From $20.70
Original: $69.00
-70%Bearsdale Abstract Thick Rug—
$69.00
$20.70More Images







Bearsdale Abstract Thick Rug
| Collection: | Bearsdale |
|---|---|
| Colors: | White, Beige, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 91% Polypropylene, 9% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.54" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bearsdale |
|---|---|
| Colors: | White, Beige, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 91% Polypropylene, 9% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.54" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.87" |























