🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Bazyli Area Rug
| Collection: | Bazyli |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Peach, White, Navy, Light Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 84% Polypropylene, 16% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.59" |
Select Title
From $59.00
Bazyli Area Rug—
$59.00
More Images






Bazyli Area Rug
| Collection: | Bazyli |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Peach, White, Navy, Light Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 84% Polypropylene, 16% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.59" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bazyli |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Peach, White, Navy, Light Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 84% Polypropylene, 16% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.59" |























