🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Baylis Area Carpet - Clearance
| Collection: | Baylis |
|---|---|
| Colors: | Olive, Tan, Ice Blue, Sage, Dark Red, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $53.70
Original: $179.00
-70%Baylis Area Carpet - Clearance—
$179.00
$53.70More Images







Baylis Area Carpet - Clearance
| Collection: | Baylis |
|---|---|
| Colors: | Olive, Tan, Ice Blue, Sage, Dark Red, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Baylis |
|---|---|
| Colors: | Olive, Tan, Ice Blue, Sage, Dark Red, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |























